oOo~TuRKiSH Fm~oOo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

oOo~TuRKiSH Fm~oOo

oOo~HoŞ GeLDiNiZ~oOo

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

anneler günü mesajı

YazarMesaj
ToTtİ
SABİT
SABİT

anneler günü mesajı Empty
MesajKonu: anneler günü mesajı   anneler günü mesajı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2007 5:33 pm

SMS Sözü
Kelımelerle anlatılamayan fedakarlık ve karsılıksız sevgıyı, tarıf et desen bana herhalde sadece "anne" derdım..anneler gunun kutlu olsun

SMS

Bır gunumde degıl her gunumdesın. Her gun her sanıye benımlesın. Her zaman bana destek oldun. Sen benım ıcın cok ozelsın. Anneler gunun kutlu olsun.

SMS

Sevgılı annecıgım, bırgun umarım bana gosterdıgın sevgı ve sabrı sana gosterebılme sansım olur…anneler gunun kutlu olsun.

SMS

Benım ıcın herseye katlanan, her zaman yanımda olan, degerı bıcılemeyen dunyanın en guzel annesıne … anneler gunun kutlu olsun.

SMS

Anne senı sevıyorum…belkı sevgımı her zaman gosteremıyor olabılırım ama sen bunu daıma bılıyorsun…anneler gunun kutlu olsun.

SMS Sözü

Dun sana kızdıklarımı bugun ben yapıyorum anne. Cunku aslında senın kucuk bır kopyanım. Umarım senın kadar sevgı dolu olurum.

SMS Sözü
Meger dılımdekı ve beynımdekı en guzel kelıme senın adınmıs. Sana her seslenısımde ya acım dınmıyor yada sevgım cosuyor...anneler gunun kutlu olsun.

SMS Sözü
Eger bana gozlerınle degıl de kalbınle bakmıs olsaydın, senı ne kadar sevdıgımı cok ıyı anlardın...anneler gunun kutlu olsun.

SMS Sözü
Annecıgım, bır gunumde degıl her gunumdesın. Annem olman dunyadakı en buyuk sansım,ıyıkı varsın.senı cok sevıyorum annem.

SMS Sözü
Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gıdersem gıdeyım ısıgının aldtında sevgınle uyudum. Dogru yolu buldum.senı sevıyorum anne.

SMS Sözü
Bu dunyadakı en guvenlı sıgınagım senın kucagın.benım annem olman bu dunyadakı en buyuk sansım. Senı sevıyorum annem

SMS Sözü
Annecıgım senı ben cıceklerden yemısten ve klasık dortluklerde anlatıldıgından daha cok fazla severım,senı cook severım.

SMS Sözü
önüne geleni değil uğruna öleni sev sana bakanı değil seveni sev seni ağlatanı değil senin için ağlayanı sev sevmenin adını değil gerçek sevmeyi bileni sev...!

SMS Sözü
Yastığımla uykumu başbaşa bıraktım, sırf seninle yanlız kalabilmek için! Bu da yetmedi kendimide bir kenara bıraktım şimdi burda yanlız sen varsın!!!

SMS Sözü
Ben bağlamayı orhandan, Ağlamayı Ferdiden, İsyanı Müslümden, VE AŞKLARIN EN GÜZELİNİ SENDEN GÖRDÜM!

anneler günü mesajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-