oOo~TuRKiSH Fm~oOo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

oOo~TuRKiSH Fm~oOo

oOo~HoŞ GeLDiNiZ~oOo

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

baba günü mesajlar

YazarMesaj
ToTtİ
SABİT
SABİT

baba günü mesajlar Empty
MesajKonu: baba günü mesajlar   baba günü mesajlar Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2007 5:33 pm

SMS Sözü
Bir adam yaşlandığını anlar, çünkü babasına benzemeye başlar.

SMS Sözü
Bir baba, kendi mutluluğundan çok, çocuklarının mutluluğu ile mutlu olur.

SMS Sözü
Çocukluk çağında baba korumasından daha güçlü bir ihtiyaç düşünemiyorum.

SMS Sözü
Babanın mirasını mı istiyorsun? Bilgisini öğren. Onun parasını hemen harcayabilirsin.

SMS Sözü
Babanın erdemleri çocuklarının servetidir.

Bizim bu günlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiç bir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun.
Gönderen: Leyla Öztürk

Seni cok seviyorum babacığım benim. Yanımda değilsin ama beni gördüğünün farkındayım. Yatağında huzur içinde uyu babacığım...
Gönderen: Çiğdem Küçükgüzel

Sevgili babacığım, sen bizim gül kokulu şekerimizden tatlı, canımızdan daha değerli biricik babamızsın... Seni çok seviyoruz!
Gönderen: Aylin-Mert-Sevgi

Üzerine sabır tohumu ekip, sevgiyle suladığın gülünün, bilmeni istediği birşey var; SENİ ÇOK SEVİYORUM BABACIĞIM!
Gönderen: Aylin Devrin

Canım kadar sevdiğim babacığım, babalar gününü kutlar, ve daha nicelerine hepbirlikte, sevgiyle ulaşmayı dilerim.
Gönderen: Caner Bereket

Evimizin güneşi bir tanecik babacığıma kucak dolusu sevgiyle... Canım babacığım, sen bizim bir günümüzde değil, her günümüzdesin.
Gönderen: Semih-Atıf Türkali

Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgini her zaman üzerimde hissettiğim, dün de, bugün de, yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım, SENİ ÇOK SEVİYORUM!
Gönderen: Dilek Özgüvenç

Sevgili babacığım, gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmeni isterim. Ellerindne öper, babalar gününü kutlarım.
Gönderen: Meral Stelliny

Gelinciklerin en sadesine, papatyaların en güzel kokanına, güllerin en güler yüzlüsüne, babaların en güzeline, seni kocaman öpüyor, babalar gününü kutluyorum.
Gönderen: Vedat-Nurten Sönmez

♥ BABANIN ROLU, YUZ OGRETMENINKINE BEDELDIR.

♥ INSAN BABASINA BORCLU OLDUGU SAYGIYI, ANCAK BABA OLUNCA DUYAR. .

♥ BABA SEVGISINI KORU. O SEVGIYI KESIP ATARSAN, TANRI DA SENIN MUTLULUK ISIGINI SONDURUR.

♥ COK SEVDIGIM CANIM BABACIGIMA KUCAK DOLUSU SEVGILERIMI SUNAR, BABALAR GUNUNU KUTLARIM. .

♥ SEN GULLERE OZENME GULLER SANA OZENSIN UZME TATLI CANINI SEN GULLERDEN GUZELSIN OZGURLUK KADAR OZEL GULLER KADAR GUZELSIN BENIM GUZEL BABACIGIM... .

♥ UZERIME SABIR TOHUMU EKIP SEVGIYLE SULADIGIN GULUNUN BILMENI ISTEDIGI BIR SEY VAR SENI COK SEVIYORUM. .

♥ EVIMIZIN GUNESI BIR TANESI OLAN CANIM BABAMA KUCAK DOLUSU SEVGI VE SAYGILARIMLA BABACIGIM BIR GUNUMDE DEGIL HER GUNUMDESIN. .

♥ DUNYADAKI CICEKLERIN EN GUZELI GULDUR GULLERIN EN GUZELI ISE SEN GUNUN KUTLU OLSUN BABACIGIM. .

♥ ATESIN YAKTIGINDAN, GUNESIN HAREKET ETTIGINDEN, GERCEGIN BIR YALAN OLDUGUNDAN KUSKULAN FAKAT BENIM SENI SEVDIGIMDEN ASLA KUSKULANMA BABACIGIM, BABALAR GUNUN KUTLU OLSUN..

baba günü mesajlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-